středa 16. září 2015

3 přístupy k věcem, které mě drží nad vodou!

Budu počítat dobu, kdy naposledy se mi stalo, že bych se vám hned první školní den neozvala. Neřekla vám své dojmy, pocity a zkaženou náladu z toho všeho. Možná jsem se tentokrát neozvala z toho důvodu, že jsem byla nadšená a do školy se vážně těšila! Ano, asi jako jediná ze třídy, školy, světa,... A prosím nemyslete si, že jsem šprtka, protože ani ty se do školy těšit nemusí.

Za ty tři týdny od posledního postu jsem změnila přístup k mnoha věcem. Utřídila jsem si myšlenky a uvědomila si, že mám kolem sebe ten nejskvělejší kolektiv. Má třída je perfektní a kontakt s mými přáteli se snažím užívat plnými doušky. Cítím se zkrátka skvěle!

Přečtené 2 Ekonomy

Splnila jsem si jeden z mých mnoha cílů, které jsou občas až moc vysoké a já si říkám, jestli jsem při psaní takového seznamu nebyla myšlenkami v jiné dimenzi. Každopádně tento cíl, který mi mnoho přinese a mnohé dá, je jeden z nejlepších, jakých jsem dosáhla. Začala jsem si kupovat týdeník Ekonom, který je plný ekonomický aktualit. Mnohé jsem se dozvěděla a musím říct, že se cítím o něco moudřejší i přesto, že je pro mě ekonomika stále velkou neznámou. A i když znám nepřeberné množství pojmů, stále vím, že jich je xkrát více a já se budu mít co učit. Ale popravdě? Těším se na to.


Neohlížím se na minulost, žiju budoucností

Žít budoucností občas není až tak moudré, pokud má člověk přespříliš zidealizované představy. Já jsem "bohužel" jeden veliký snílek, který získá dávku dobré nálady díky optimistickým myšlenkám na to, co by jednou mohlo být. Představuji si, jak budu studovat ekonomickou školu, chodit v košilých a sáčkách, ležet v učebnicích ekonomiky a po večerech hrát NHL a FIFU s mým drahým. Idylka krásná, jen se k ní propracovat...


Nabíjím se energií mých přátel

Mé spolužačky jsou mojí největší energií, kterou přes celý den můžu dostat. Škola nás sice občas psychicky vydeptá stejně jako představa, že se budeme muset učit dalších "několikcet" stránek ekonomiky, ale nic nás nezastaví před tím, abychom si o přestávce na chvíli sedly a promluvily o věcech, které jsou zkrátka obyčejné. Ovšem nejvíce mě nabíjí to, že je mohu obdarovat troškou mé pozitivní energie. Protože jí mám nespočet, právě z mé rozhodně skvělé budoucnosti a znalostí ekonomiky. Jak krásný vzorec a řetězec. :-)


 Splnil se mi malý sen :-) (DYMYTRY: Den v Budvaru)


Vyhledávejte ve svých dnech ty nejobyčejnější věci, které vás časem budou nejvíce naplňovat. Děkujte za ně a pevně doufejte, že se jich co nejdéle budete držet. Protože já právě takovými věcmi žiju a věřím, že mi mnoho do života přinesou!

Žádné komentáře:

Okomentovat