pondělí 3. února 2014

Wishlist na rok 2014! Kosmetika + ostatní

Zdravíčko,
konečně je první pololetí za mnou a já úspěšně mohu zakřičet hurááá! Vysvědčení dopadlo nad má očekávání a já doufám, že si za mojí snahu koupím něco z následujících položek. Rozhodla jsem se, že si sestavím seznam mých přání, která bych si ráda během roku splnila. Přání by si lidé měli plnit, protože je nejen udělají šťastnými, ale také finančně pomohou značkám, které mají rádi, pro jejich další plodné vyrábění hlavně kosmetických produktů. Když jsem se na svůj sestavený wishlist podívala, zjistila jsem, že vlastně téměř vše je o kosmetice, a proto bych ráda udělala wishlisty udělala dva. Jeden, tedy ten dnešní, by byl o kosmetice a všech "hmotných" věcech a ten druhý, který přidám v průběhu tohoto či následujícího týdne, by byl o věcech "nehmotných". Tak fajn, snad mě chápete a teď směle do toho!

P.S. - nejsem naivka, co si myslí, že jí vše zaplatí a koupí rodiče. Ano, svým způsobem bych si ráda produkty koupila z kapesného, které mám ale naspořené a také docela zasloužené za půl roku a vlastně poslední tři roky snahy ve škole. :)

1. Štětce PetraLovelyHair
Ježíšek mě raději obdaroval mnohem dražším dárkem, tedy tabletem, za který jsem chtěla mého přítele bácnout, ale na druhou stranu mu šíleně děkuji. Proto bych si ráda v průběhu roku pořídila sadu štětců na oční stíny od Peti, které Ježíšek nenadělil. :) Vlastně budu pevně doufat v to, že mi přítel udělá na Valentýna radost, protože sleva, kterou na ně Peťa díky Valentýnu udělala, je dechberoucí a naprosto lákavá.

Zdroj

2. Paletka Sleek - V2
Ježíšek opět raději daroval tablet. :) Paletku si ale tentokrát už opravdu pořídím sama, protože po ní mé srdce plesá už asi 4 měsíce a to je co říct! Většinou po kosmetických produktech toužím max. 2 měsíce! Voi la! Co Sleek nedokáže.

Zdroj

3. Sleek - trio tvářenek 
Nejsou nádherné? Nejsou úžasné? Má cenu toto komentovat? Tuto paletku nejspíš objednám z jiného shopu, než od Peti, jelikož je u sebe na eshopu nemá, ale nevadí, třeba u toho druhého eshopu přijdu na chuť a jiným věcem a utratím víc, než jsem chtěla. :)

ZDROJ

4. Tvářenka Catrice
Když jsem byla naposledy v Rossmanu, odstín tvářenky, který bych chtěla, tedy Rosewood Forest, byl vyprodaný. Prosím prosím, naskladněte stojánky tak dokonalé značky.

Zdroj

5. Color Tattoo - Pomegranate
Krémovky, po kterých toužím 3 měsíce mi stále bijí do očí a já si je i přesto prostě ne a ne koupit. Je to tou cenou? Nejspíš ano, ale jednou do nich 100% půjdu! Už teď je miluji.

ZDROJ

6. Činky
Konečně nekosmetická část. Je sice pravda, že s Jillian už necvičím, ale vždy mohu pro své ruce udělat něco sama. Ráda bych naplněné flašky s vodou nahradila něčím přijatelnějším, dokonce mám v Hervisu jedny vyhlídnuté.


7. Podložka na cvičení
Dělat lehy - sedy na tvrdých parketách, protože mám odsunutý koberec kvůli tomu, že se furt šoupe, není příjemné. Proto jsem se rozhodla, že v brzké době zainvestuju do něčeho neskutečně praktického. Jsem zvědavá jestli se do této podložky nezamiluji a nezačnu na ní i spát. :)

ZDROJ

8. Sportovní podprsenka
Jo, ta co mám už 3 roky jaksi začíná dosluhovat, a proto je vhodné mojí dosavadní "Nikovku" nahradit novou "Nikovkou". Teď už jen vzít kuráž, penízky a vyjít vstříc té zbytečně předražené značce.

ZDROJ

9. Sportovní tílko
Opět Nike, opět sport, opět oblečení. Že bych na cvičeních byla i trochu trendy? No nene! :)

ZDROJ

Tak jo, to je vše, jsem náročná, ale věřím, že si přání splním. Tak jo a já jdu zase do školní práce. Přece si nebudu kupovat věci za žádnou snahu. :) Mějte se!Žádné komentáře:

Okomentovat